Πολιτική
Κάλεσμα Στεργίου ενόψει εκλογων ΠΕΔΑ
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2014/10/images_870_stergiou_faliro3.jpg)
Ο υποψήφιος Πρόεδρος της Περιφερειακής Ένωσης Δήμων Αττικής (ΠΕΔΑ) κ. Δημήτρης Στεργίου στέλνει το ακόλουθο μήνυμα ενόψει των εκλογών την Τετάρτη 8 Οκτωβρίου:
«Mαζί με την ΕΝΩΜΕΝΗ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ και τον Δημήτρη Στεργίου-Καψάλη, μπορούμε να πετύχουμε την ανατροπή και την άλλη Αυτοδιοίκηση που αξίζει στους Έλληνες και την Πατρίδα μας. Συσπειρωθείτε κι Ενωθείτε ΕΞΩ από Κόμματα – Συστήματα και Γραμμές!»
Continue Reading