Κοινωνία
Το μήνυμα της Γραμματέως Π.Ε Νέας Δημοκρατίας για το Πάσχα
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2024/05/Μεγάλη-Πέμπτη.jpg)
“Καλό Πάσχα και Χρόνια Πολλά σε όλους. Μακάρι το φως της Αναστάσεως του Χριστού να λάμπει στις καρδιές όλων μας ”,αναφέρει στο μήνυμά της για το Πάσχα η Μαρία Συρεγγέλα.
Η Γραμματέας της Πολιτικής Επιτροπής της Νέας Δημοκρατίας και Βουλευτής Β2 του Δυτικού Τομέα Αθηνών παρακολούθησε με κατάνυξη τις ακολουθίες της Μεγάλης Εβδομάδας στους ιερούς ναούς της εκλογικής της περιφέρειας.
Η κυρία Συρεγγέλα παρά το ιδιαίτερα φορτωμένο πρόγραμμα της εξαιτίας του σχεδιασμού των επικείμενων ευρωεκλογών , βρέθηκε στην Πετρούπολη, στο Δάσος Χαϊδαρίου και στο Αιγάλεω και μαζί με τους πιστούς παρέστη στις Ιερές Ακολουθίες της Μεγάλης Εβδομάδας.
Continue Reading