Νέας Ιωνίας
Ξεκινούν οι πρόβες της Παιδικής – Νεανικής Χορωδίας Ο.Π.Α.Ν. Δήμου Νέας Ιωνίας
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2022/10/311482023_439995168241719_7284582927993819191_n.jpg)
Ο Δήμος Νέας Ιωνίας και ο ΟΠΑΝ θέτοντας στο επίκεντρο τους νέους και τη μετάδοση καλλιτεχνικών γνώσεων στο πλαίσιο της διεύρυνσης και του εμπλουτισμού των πολιτιστικών δραστηριοτήτων του, ανακοινώνει την ίδρυση και έναρξη λειτουργίας της Παιδικής – Εφηβικής Χορωδίας ΟΠΑΝ.
Στην Παιδική Χορωδία μπορούν να συμμετέχουν παιδιά 6-14 ετών, ενώ η Νεανική Χορωδία απευθύνεται σε νέους ηλικίας 15-25 ετών. Για τη συμμετοχή δεν απαιτούνται μουσικές γνώσεις.
Οι πρόβες της χορωδίας ξεκινούν την Παρασκευή 21 Οκτωβρίου και ώρα 18.30-19.30.
Χώρος συνάντησης :Δημοτικό Ωδείο Νέας Ιωνίας (Αγ. Αναστασίας 4, Περισσός, ΗΣΑΠ Περισσού).
Πληροφορίες και δηλώσεις συμμετοχής στο 2102582708
ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ-ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: Εύη Χλωρού
Continue Reading