Πολιτισμός
Τα πιο ωραία …ελληνικά
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2014/09/images_NEW_PHOTOS_odeio1.jpg)
Την Τετάρτη 22 Ιουλίου μία μουσική βραδιά μαγική θα πραγματοποιηθεί στην πιο μελωδική βεράντα του Ψυχικού, ένα σεργιάνι στις γειτονιές του καλού ελληνικού έντεχνου τραγουδιού. Με τον Τάκη Μήτση (πιάνο-πλήκτρα) και μαζί του ο Γιώργος Βλαχάκης, η Φανή Στρατίκη και η Κατερίνα Δασκαλάκη θυμούνται τα πιο όμορφα τραγούδια που αγαπήθηκαν στις μπουάτ των «χρυσών δεκαετιών».
Πότε: στις 20.30
Που: Πολιτιστικό Κέντρο Μπενετάτου, Δρόση 2 & Δροσίνη, Ψυχικό, τηλ.: 210 6745 135
Απαραίτητη η κράτηση θέσης.
Continue Reading