Αγίας Παρασκευής
Οι “Φίλοι του Ποδήλατου” Αγίας Παρασκευής έκοψαν την πρωτοχρονιάτικη πίτα
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2020/02/ΛΑΡΙΖΑΣ_ΠΙΤΑ-2.jpg)
Την Κυριακή 2 Φεβρουαρίου οι “Φίλοι του Ποδηλάτου” Αγίας Παρασκευής έκοψαν την πρωτοχρονιάτικη πίτα τους στην αίθουσα που τους παραχωρήθηκε από τον Δήμο.
Εκτός από τους ποδηλάτες της Ομάδας και φίλων, παρευρέθηκαν ο Δήμαρχος Βασίλης Ζορμπάς, ο πρώην Δήμαρχος Γιάννης Σταθόπουλος, ο Γιώργος Οικονόμου από την ΝΕΑ ΑΡΧΗ για την Αγία Παρασκευή, από την παράταξη ΑΛΑΖΟΥΜΕ εκπροσώπησε τον Γιάννη Μυλωνάκη η σύζυγος του κ. Πετσατώδη και ο Βασίλης Γιαννακόπουλος, από την Περιφέρεια Αττικής.
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2020/02/ΛΑΡΙΖΑΣ_ΠΙΤΑ-1.jpg)
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2020/02/ΛΑΡΙΖΑΣ_ΠΙΤΑ-3.jpg)
Το φλουρί της Πίτας έτυχε στον κ. Γιώργο Οικονόμου, ενώ ο Βασίλης Γιαννακόπουλος ανάλυσε ότι υπάρχουν σχέδια να ενοποιηθούν οι ποδηλατοδρόμοι στην Αττική.
Continue Reading