Γλυφάδας
Συγκέντρωση φαρμάκων και υγειονομικού υλικού αύριο για το Κοινωνικό Φαρμακείο του Δήμου Γλυφάδας
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2020/10/123311378_3567214030009376_7073802795670209404_o.jpg)
Φάρμακα και υγειονομικό υλικό για τους οικονομικά αδύναμους συμπολίτες μας συγκεντρώνει ο Δήμος Γλυφάδας σε συνεργασία με το «Όλοι μαζί μπορούμε» και τον Ιατρικό Σύλλογο Αθηνών.
Η δράση θα πραγματοποιηθεί αύριο, Σάββατο 31 Οκτωβρίου, από τις 10 το πρωί έως τις 2 το μεσημέρι, στο Εμπορικό Κέντρο «Galleria”, Μεταξά 21. Τα είδη που θα συγκεντρωθούν προορίζονται για το Κοινωνικό Φαρμακείο του Δήμου Γλυφάδας.
«Η αξία και η δύναμη της προσφοράς είναι ανεκτίμητες στις δύσκολες εποχές που διανύουμε. Όλοι μαζί μπορούμε και στην Υγεία» τονίζει ο Δήμαρχος Γλυφάδας Γιώργος Παπανικολάου.
Continue Reading