Αθλητισμός
Με στέγαστρο σκεπάζονται τα ανοιχτά γήπεδα μπάσκετ του Αθλητικού Κέντρου Χολαργού
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2020/12/cc58d67e93dd85a7f2f7d90dc0d29171_L.jpg)
Σε εξέλιξη βρίσκεται το έργο τοποθέτησης λυόμενου στεγάστρου στα 2 ανοιχτά γήπεδα μπάσκετ του Αθλητικού Κέντρου Χολαργού.
Το κέντρο επί της οδού Σύρου, επισκέφθηκε ο δήμαρχος Ηλίας Αποστολόπουλος, με τον αντιδήμαρχο τεχνικών έργων Μιχάλη Τράκα και τον πρόεδρο του ΔΟΠΑΠ Θανάση Αυγουρόπουλο, προκειμένου να πραγματοποιήσουν αυτοψία στα έργα.
Όπως χαρακτηριστικά τόνισε ο Δήμαρχος, πρόκειται για ένα πολύ σημαντικό έργο που θα επιτρέπει στους αθλητές της πόλης μας να αθλούνται καθόλη τη διάρκεια του έτους και κάτω από οποιεσδήποτε καιρικές συνθήκες.
Continue Reading