Ειδήσεις
Ασφαλτοστρώθηκε η Μ. Αντύπα στην Κηφισιά
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2021/08/239459447_4282935135126478_539588781643666777_n.jpg)
Σε εξέλιξη βρίσκεται η υλοποίηση του προγράμματος ασφαλτοστρώσεων στον Δήμο Κηφισιάς.
Στο πλαίσιο αυτό, ολοκληρώθηκαν οι εργασίες στην συνοικία Εργατικών Πολυκατοικιών της Δ.Ε. Κηφισιάς και συγκεκριμένα στην οδό Μ. Αντύπα, μήκους 450μ .
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2021/08/240717194_4282935331793125_2129423605216146442_n-874x1024.jpg)
Σύμφωνα με τη Διεύθυνση Τεχνικών Υπηρεσιών έχουν πραγματοποιηθεί τα προηγούμενα χρόνια 68.620 μ2, ασφαλτοστρώσεων ενώ προγραμματίζονται νέες ασφαλτοστρώσεις 26.400 μ2.
Continue Reading