Αθλητισμός
ΑΟΠΕ Μοσχάτου: Ξεκινούν οι προπονήσεις στις ακαδημίες βόλεϊ για κορίτσια
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2022/08/2022-Ελευθερα-δοκιμαστικά.jpg)
Είσαι κορίτσι 7-18 ετών; Θέλεις να γνωρίσεις τον συναρπαστικό κόσμο του Volley; Ο Α.Ο.ΠΕ Μοσχάτου με ιδιαίτερη χαρά, ανακοινώνει την έναρξη των προπονήσεων των ακαδημιών το Σάββατο 3 Σεπτεμβρίου στις 09:45.
Η ομάδα, έχοντας στο προπονητικό team τις προπονήτριες Όλγα Χατζηδημητρίου , Στέλλα Μουστάκη , Biljana Gligorović , Άρτεμις Χαλβατζή , προσφέρει την δυνατότητα να λάβετε μέρος σε ελεύθερες δοκιμαστικές προπονήσεις.
Στις αρχικές προπονήσεις πραγματοποιείται η γνωριμία των αθλητριών με την νέα τους προπονήτρια, η οποία στην συνέχεια θα ορίσει και την τελική μορφή των τμημάτων.
Για την ασφάλεια όλων, παρακαλούνται οι γονείς να προσκομίσουν αρνητικό self test.
Υπεύθυνη ακαδημιών κ. Πετράκη Κατερίνα : 6977866110
Εγγραφές Online: https://www.moschato-volley.gr/eggrafes-online/
Continue Reading