Διονύσου Ημέρα υιοθεσίας στη δομή φιλοξενίας του Δήμου Διονύσου Δημοσιεύθηκε 2 έτη πριν στις 3 Νοεμβρίου 2022 Από xtypos6 Share Tweet Ημέρα υιοθεσίας διοργανώνεται αύριο Παρασκευή 4 Νοεμβρίου στη δομή φιλοξενίας του Δήμου Διονύσου. Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε στο 6947056803 ή με μήνυμα στη σελίδα Επιτροπή Αδέσποτων Δήμου Διονύσου. Σχετικά θέματα:αδέσποτα ζώαυιοθεσία επομενο Επίδομα Θέρμανσης: Αυτή είναι η απόφαση – Αναλυτικά δικαιούχοι και ποσά – Μέχρι πότε οι αιτήσεις Προηγουμενο «Όλη η τρελή αγάπη μου» : Δωρεάν προβολή τη Δευτέρα 7 Νοεμβρίου στο Πολιτιστικό Κέντρο Δροσιάς Continue Reading Δείτε επίσης Ταΐστρα, ποτίστρα και τέσσερα σπιτάκια για γάτες στη Μεταμόρφωση Αδέσποτα ζωάκια προς υιοθεσία στον Δήμο Ζωγράφου Μία ακόμα Γιορτή Υιοθεσίας αδέσποτων ζώων πραγματοποιήθηκε στο Μαρούσι Φαγητό και νερό σε 24 σημεία της πόλης: Ο Δήμος Ηρακλείου Αττικής τοποθέτησε σχετική υποδομή Γιορτή υιοθεσίας αδέσποτων ζώων με την υποστήριξη του Δήμου Αμαρουσίου Πραγματοποιήθηκε η ημερίδα για το επιχειρησιακό πρόγραμμα διαχείρισης αδέσποτων ζώων συντροφιάς του Δήμου Ν. Ιωνίας Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Ειδήσεις2 ώρες πριν Η ανάπλαση του πάρκου «Ειρήνης» στο επίκεντρο μελέτης μεταπτυχιακών φοιτητών Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών Ειδήσεις2 ώρες πριν Κατάλληλη για κολύμπι η παραλία Μαρκοπούλου στον Ωρωπό μετά από έλεγχο Κοινωνία3 ώρες πριν Ταΐστρα, ποτίστρα και τέσσερα σπιτάκια για γάτες στη Μεταμόρφωση Ειδήσεις3 ώρες πριν Η Υπ. Τουρισμού συναντήθηκε με το νέο προεδρείο του Συνδέσμου Δήμων Ιαματικών Πηγών Ελλάδας Ειδήσεις4 ώρες πριν Εθνική Λυρική Σκηνή: 1.500 δωρεάν θέσεις για ανέργους στη γενική δοκιμή της «Τραβιάτας» ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ