Ειδήσεις
Ποιος δήμος τιμάει τον Παύλο Μελά
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2013/10/images_820_paulos_melas.jpg)
O Δήμος Κηφισιάς διοργανώνει ένα οδοιπορικό ιστορικής μνήμης αφιερωμένο στην ελληνικότητα της Μακεδονίας τιμώντας τη μνήμη του Παύλου Μελά την Κυριακή 13 Οκτωβρίου, στις 7 μ.μ., στην αίθουσα Δημήτρης Γκατσόπουλος του Δημαρχείου Κηφισιάς (Διονύσου και Μυρσίνης). Ομιλήτρια θα είναι η φιλόλογος και Δημοτική Σύμβουλος Κηφισιάς, κα Λίλα Παπαδημητρίου.
Continue Reading