Εκλογές 2014
Ο Παύλος Κότσιρας εντάχθηκε στη “Ζούμε Μαζί”
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2013/12/images_NEW_PHOTOS_dimotikes_ekloges_kontos.jpg)
Η ανεξάρτητη δημοτική παράταξη «Ζούμε Μαζί» και ο υπ. Δήμαρχος Απόστολος Κόντος, καλωσορίζουν στην παράταξη, τον κ. Παύλο Κότσιρα, οικονομολόγο, πρώην Αντιδήμαρχο Διοικητικών υπηρεσιών και Δημοτικό Σύμβουλο Φιλαδέλφειας- Χαλκηδόνας.
“Με τις γνώσεις και τη πείρα του θα βοηθήσει στη προσπάθεια μας για μια νέα πόλη” σημειώνεται χαραξτηριστικά από την παράταξη.
Continue Reading