Αθηναίων
Συνάντηση της Γέφυρα Ζωής με τον Δήμαρχο Αθηναίων κ. Γιώργο Καμίνη
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2017/11/IMG_20171105_145059-e1509959072690.jpg)
Στο Zumba party in pink στο κλειστό γήπεδο του Ρουφ για την πρόληψη του καρκίνου του μαστού παραβρέθηκε καλεσμένη στης 5 Νοεμβρίου αντιπροσωπία της Γέφυρα Ζωής.
Την έναρξη πραγματοποίησε ο Δήμαρχος Αθηναίων κ. Γιώργος Καμίνης, που συναντήθηκε επίσης με τον Πρόεδρο της Γέφυρα Ζωής κ. Διονύση Γουράνιο, ο οποίος τον ενημέρωσε σχετικά με το πρόγραμμα αλλά και τις δράσεις τις οποίες υλοποιεί καθημερινά ο σύλλογος στο νέο πολυχώρο της για τα παιδιά & τους νέους με αναπηρία.
Continue Reading