Ανακοινώσεις Η Ομάδα Καλλιτεχνών Π. Φαλήρου παρουσιάζει Έκθεση Ζωγραφικής, Γλυπτικής, Χαρακτικής και Υαλοπλαστικής Δημοσιεύθηκε 3 μήνες πριν στις 14 Μαΐου 2024 Από xtypos6 Share Tweet Σχετικά θέματα:γλυπτικήέκθεση ζωγραφικήςΟμάδα Καλλιτεχνών Παλαιού Φαλήρουυαλοπλαστικήχαρακτική επομενο 31ο Φεστιβάλ Γυμναστικής για Όλους στον Δήμο Ηρακλείου Αττικής Προηγουμενο Βιωματικό σεμινάριο κατανίκησης φόβων στο Μοσχάτο Continue Reading Δείτε επίσης Έκθεση ζωγραφικής “Poros: A love story” στον Πόρο Έκθεση ζωγραφικής “Άλλη μια σκέψη μου” στον Πόρο Η ετήσια Έκθεση Ζωγραφικής Ενηλίκων των Τμημάτων του Δήμου Νέας Ιωνίας Έκθεση Ζωγραφικής των Καλλιτεχνικών Εργαστηρίων Δήμου Βύρωνα Μαθητική Έκθεση – Αφιέρωμα στην Παγκόσμια Ημέρα Περιβάλλοντος στο Αιγάλεω Παρουσίαση καλλιτεχνικών τμημάτων Δήμου Κερατσινίου – Δραπετσώνας Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Αθλητισμός3 ώρες πριν Τρομερός Τεντόγλου, έγραψε ιστορία! «Χρυσός» και στο Παρίσι Άγίου Δημητρίου5 ώρες πριν Δήμος Αγ. Δημητρίου: Συνεργασία για την προώθηση της ισότητας και την ενίσχυση της οικογένειας Αθλητισμός5 ώρες πριν Ανακαίνιση του γηπέδου «Παντελής Αντωνίου» στο Πέραμα Αθλητισμός6 ώρες πριν Το εισιτήριό τους μέσω του Gov.gr Wallet ταυτοποιούν από σήμερα και οι φίλαθλοι-μόνιμοι κάτοικοι εξωτερικού Ανακοινώσεις7 ώρες πριν Παρουσίαση βιβλίου “Ιστορία της Ηρωικής Νήσου Κάσου” στο νησί ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ