Αθλητισμός Ο Δήμος Μαραθώνος προσκαλεί τους πολίτες στην τελετή υποδοχής της Ολυμπιακής Λαμπαδηδρομίας Δημοσιεύθηκε 3 μήνες πριν στις 4 Απριλίου 2024 Από xtypos6 Share Tweet Σχετικά θέματα:Δημος ΜαραθωνοςΟλυμπιακή ΛαμπαδηδρομίαΟλυμπιακοί Αγώνες 2024Παρίσι 2024 επομενο 2ο Showcase με διεθνείς καλεσμένους από το Εθνικό Θέατρο Προηγουμενο Χρυσό μετάλλιο για τη Μελίνα Γεωργίου, αθλήτρια του Αίαντα Πεύκης Continue Reading Δείτε επίσης “Φειδιππίδης 2024”: Άσκηση επί χάρτου του Δήμου Μαραθώνα σε συνεργασία με το Υπουργείο Κλιματικής Αλλαγής και Πολιτικής Προστασίας Στην ακύρωση παραστάσεων στο θέατρο “Βρύση” προχωράει η Θεατρική Σκηνή Βαρνάβα Το Σάββατο 1/6 περπατάμε όλοι μαζί στην “Οδό Καρδιάς” στο Δήμο Μαραθώνος Ενεργοποιήθηκε από την ΕΥΔΑΠ η σύμβαση για την Κατασκευή Δικτύων Ακαθάρτων στον Δήμο Μαραθώνος Επιμορφωτικές επισκέψεις σε σχολεία του Δήμου Μαραθώνος Με υψηλά μέτρα ασφαλείας ο Δήμος Λαυρεωτικής θα υποδεχθεί την Ολυμπιακή Φλόγα Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Δηλώσεις Πολιτικών & Δημάρχων8 λεπτά πριν Για φίμωση αντιπολιτευτικού λόγου μεταξύ άλλων κατηγορεί τον Γ. Τομπούλογου η “Κοινωνίας Βήμα” Νέας Φιλαδέλφειας - Νέας Χαλκηδόνας22 λεπτά πριν Συνάντηση του δημάρχου Ν. Φιλαδέλφειας – Ν. Χαλκηδόνας με υπηρεσιακούς παράγοντες του Υπουργείου Παιδείας Ανακοινώσεις26 λεπτά πριν Κλιματιζόμενη αίθουσα στο Β’ Κ.Α.Π.Η. Πετρούπολης Ηρακλείου Αττικής35 λεπτά πριν Φαγητό και νερό σε 24 σημεία της πόλης: Ο Δήμος Ηρακλείου Αττικής τοποθέτησε σχετική υποδομή Ειδήσεις46 λεπτά πριν Κ. Χατζηδάκης: “Η αναβάθμιση της Scope απόδειξη των θετικών προοπτικών της οικονομίας μας” ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ