Ανακοινώσεις
Τελετή Παράδοσης του Νέου Παρατηρητηρίου Πυροφύλαξης του ΣΠΑΥ
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2024/07/spay.jpg)
Ο πρόεδρος του ΣΠΑΥ και δήμαρχος Παιανίας, Ισίδωρος Μάδης, ο δήμαρχος Βύρωνα, Αλέξης Σωτηρόπουλος και ο πρόεδρος του Κέντρου Προστασίας Δασών και Φυσικού Περιβάλλοντος Βύρωνα, Σταύρος Σαλαγιάννης, προσκαλούν τους πολίτες στην Τελετή Παράδοσης του Νέου Παρατηρητηρίου Πυροφύλαξης του ΣΠΑΥ, την Πέμπτη 18 Ιουλίου 2024, ώρα 20:00 στο Σκοπευτήριο Άρτεμις.
Continue Reading