Ανακοινώσεις
Το 3ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Νέας Ιωνίας συμμετείχε στη δράση εθελοντισμού “Απλώνω ευτυχία”
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2024/02/424586728_3832535960354232_4562825650914075214_n-1-768x432-1.jpg)
Απλώνω ευτυχία!
Το 3ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο Νέας Ιωνίας συμμετείχε στη δράση εθελοντισμού “Απλώνω ευτυχία” που πρωτοξεκίνησε η εκπαιδευτικός Γεωργία Σολωμού στην Κύπρο και έφερε στη χώρα μας ο εκπαιδευτικός Μάριος Μάζαρης, με σκοπό την συγκέντρωση χρημάτων για τα παιδιά με νεοπλασματική ασθένεια, στη Φλόγα.
Η δράση στηρίχθηκε απο τον Δήμο Νέας Ιωνίας και τον Δήμαρχο Παναγιώτη Μανούρη.
Continue Reading