Ειδήσεις
Ανοίγει και φέτος τις πύλες της η Ανθοκομική Έκθεση του Δήμου Κηφισιάς
![](https://www.xtypos.gr/wp-content/uploads/2019/05/anthokomiki-1021x576.jpg)
Η Ανθοκομική Έκθεση του Δήμου Κηφισιάς, η μεγαλύτερη και πιο αναγνωρίσιμη στο χώρο της Ελληνικής ανθοκομίας, θα πραγματοποιηθεί από 29 Μαΐου έως και 14 Ιουνίου.
Την είδηση ανακοίνωσε ο Δήμαρχος Κηφισιάς Γιώργος Θωμάκος, με ανάρτησή του:
“ΑΝΘΟΚΟΜΙΚΗ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΞΑΝΑ !
ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΛΑΒΑΜΕ ΕΓΚΡΙΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΛΟΙΜΩΞΙΟΛΟΓΩΝ ΓΙΑ 29/5 – 14/6. ΤΟΥΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ! ΠΟΛΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ !”
Continue Reading