Βύρωνα Ευχές του Δημάρχου Βύρωνα για το νέο έτος [Εικόνες] Δημοσιεύθηκε 4 έτη πριν στις 2 Ιανουαρίου 2021 Από xtypos5 Share Tweet Το μήνυμα του Δημάρχου Βύρωνα, Γρηγόρη Κατωπόδη για το νέο έτος. “Εύχομαι το νέο έτος να φέρει το τέλος της πανδημίας και να χαρίσει σε σας και στις οικογένειές σας υγεία, χαρά και ευτυχία!” Σχετικά θέματα:Δήμος Βύρωνα επομενο Πρωτοχρονιάτικη πίτα στον Δήμο Ζωγράφου – Εκκλησιασμός και δοξολογία σε Άγιο Γεώργιο και Άγιο Θεράποντα Προηγουμενο Από 1η Απριλίου σε λειτουργία τα ηλεκτρονικά βιβλία Continue Reading Δείτε επίσης Δήμος Βύρωνα: Αναβάλλεται η Τελετή Παράδοσης του Νέου Παρατηρητηρίου Πυροφύλαξης λόγω αυξημένου κινδύνου πυρκαγιάς Δήμος Βύρωνα: Παράδοση ειδών ατομικής υγιεινής στις γυναικείες φυλακές Κορυδαλλού Βύρωνας: Πρόγραμμα αγωγής υγείας για την υγιεινή διατροφή στα παιδιά του προγράμματος «Καλοκαίρι στην πόλη» Eκδήλωση στο πλαίσιο ενημέρωσης και προώθησης του προγράμματος “Ανοιχτό Κέντρου Εμπορίου Βύρωνα” Δήμος Βύρωνα: Ένας νέος πολιτιστικός θεσμός της πόλης μόλις γεννήθηκε Έκθεση Ζωγραφικής των Καλλιτεχνικών Εργαστηρίων Δήμου Βύρωνα Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Αιγάλεω3 ώρες πριν Ανοιχτή Πρόσκληση στο πρόγραμμα «Συλλέγω μνήμες… Αιγάλεω ’30, ’40, ‘50» Βύρωνα4 ώρες πριν Δήμος Βύρωνα: Ένα νέο σύγχρονο παρατηρητήριο Πυροφύλαξης στην τοποθεσία Άρτεμις Ειδήσεις4 ώρες πριν Διάσωση αδέσποτου σκύλου, που τραυματίστηκε… από αγριόχοιρο! Ειδήσεις5 ώρες πριν Δωρεά τροφών για τα αδέσποτα στον Δήμο Χαϊδαρίου Δηλώσεις Πολιτικών & Δημάρχων5 ώρες πριν Τ. Θεοδωρικάκος: Συνεχής μάχη με αποτελέσματα – Οι τιμές στα σούπερ μάρκετ αποκλιμακώνονται ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ