Το “Artemis Fight Night V”, που αποτελεί θεσμό για το Μαρούσι, επέστρεψε την Παρασκευή 19 Ιουλίου στο Αμαλίειο Θέατρο, προσφέροντας ένα όμορφο θέαμα στο κοινό των...
Με μεγάλη επιτυχία διεξήχθη για 3η συνεχή χρονιά, το Αrtemis Fight Night ΙΙΙ στον ειδικά διαμορφωμένο χώρο του Αίθριου Θεάτρου στο Μαρούσι. Το fight show «χτυπούσε»...
Το Αrtemis Fight Night έρχεται για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά να καθηλώσει τους θεατές σε ένα εντυπωσιακό fight show στο Αίθριο θέατρο (Λ. Κηφισίας 219) στο Μαρούσι...
Το Artemis Fight Night, πραγματοποιήθηκε με μεγάλη επιτυχία για πρώτη φορά στο Μαρούσι (SKATE PARK), υπό την αιγίδα του Δήμου Αμαρουσίου και διοργανωτές την Κοινωφελή Επιχείρηση...
Το Artemis Fight Night, είναι ένα fight show που θα πραγματοποιηθεί για πρώτη φορά στο Μαρούσι με στόχο να γίνει θεσμός. Διοργανωτές είναι η Κοινωφελής Επιχείρηση...