Με ενθουσιασμό κοινού και παλμό των συμμετεχόντων διεξήχθη για 33η χρονιά η γιορτή του αθλητισμού του Δήμου Φιλοθέης – Ψυχικού, τα «Κυριακίδεια», ένας αγώνας δρόμου επί...
Τα πρώτα «ΚΥΡΙΑΚΙΔΕΙΑ» διοργανώθηκαν από τον Αθλητικό Όμιλο Φιλοθέης, στη μνήμη του «ΜΕΓΑΛΟΥ» ΣΤΕΛΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ. Tην Κυριακή 23 Οκτωβρίου 2022, στο Δημοτικό Γυμναστήριο Φιλοθέης «Σ. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ», 33 χρόνια μετά, ο Αθλητικός Όμιλος...