“Ανοιχτοί αύλειοι χώροι των σχολείων κατά τη θερινή περίοδο σημαίνει διέξοδο για τα παιδιά μας και πολυεπίπεδη ελάφρυνση της οικογένειας. Κάθε απόπειρα εργαλειοποίησης του θέματος από...
Η αντίστροφη μέτρηση άρχισε! Ο Δήμος Κηφισιάς, για 26η συνεχή χρονιά, διοργανώνει και φέτος το καλοκαιρινό πρόγραμμα παιδότοπου για παιδιά ηλικίας 4,5 – 12 ετών (παιδιά...
Εργασίες αναβάθμισης των αύλειων χώρων στα 14ο, 17ο, 27ο και 43ο Δημοτικά Σχολεία Πειραιά υλοποίησε ο Δήμος Πειραιά, καθώς τοποθέτησε σε αυτούς νέα δάπεδα, προκειμένου να...