Λαυρεωτικής Εκδήλωση από το Σύλλογο Κρητών Λαυρίου Δημοσιεύθηκε 1 έτος πριν στις 7 Ιουλίου 2023 Από xtypos6 Share Tweet Ο Δήμος Λαυρεωτικής και το Ν.Π.Δ.Δ. «ΘΟΡΙΚΟΣ» σας προσκαλούν στη μουσικοχορευτική εκδήλωση του Συλλόγου Κρητών Λαυρίου «Η ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ» που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 8 Ιουλίου 2023 και ώρα 21:00 στην ΑΚΕΛ. Είσοδος ελεύθερη. Σχετικά θέματα:Σύλλογος Κρητών Λαυρίου επομενο Συναυλία με το Γιώργο Λιβάνη στην Κεντρική Πλατεία Μαρκοπούλου Προηγουμενο “Τριαντάφυλλο στο Στήθος”: Θεατρική παράσταση στο Χαϊδάρι Continue Reading Δείτε επίσης Κάντε κλικ για να σχολιάσετε Leave a Reply Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Δ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ Ειδήσεις10 ώρες πριν Απαλλαγή από κόμιστρα σπουδών των τουριστικών εκπαιδευτηρίων στα ΜΜΜ Αθλητισμός12 ώρες πριν Ο Λευτέρης Πετρούνιας κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στους κρίκους στους Ολυμπιακούς Αγώνες Άγίου Δημητρίου13 ώρες πριν Στα όρια με Ν. Σμύρνη συνεχίστηκε η δράση «Φροντίζουμε την πόλη μας σε κάθε γειτονιά» του Δήμου Αγ. Δημητρίου Ειδήσεις14 ώρες πριν Τριήμερη περιοδεία της υφυπ. Ανάπτυξης στα Επιχειρηματικά Πάρκα Ξάνθης, Κομοτηνής, Σαπών και Αλεξανδρούπολης Κεντρικό Θέμα16 ώρες πριν Τουλάχιστον 90 άνθρωποι συνελήφθησαν στην Βρετανία μετά τις ταραχές σε αντιμεταναστευτικές διαδηλώσεις ΔΕΙΤΕ ΕΠΙΣΗΣ